wtorek, 5 marca 2013

Free *.gov & *.edu BackLinks

Czy gdy odeślemy robota wyszukiwarki na witrynę, która następnie będzie linkowała do naszej strony to wyjdzie nam to na zdrowie? Czy w ten sposób pozyskamy darmowe linki z witryn rządowych?  Teoretycznie tak. Aby tego dokonać wystarczy wyszukać w Google kilka stron, które korzystają ze skryptu  redirect.aspx.
Dork:
inurl:"redirect.aspx?url="

A potem tylko wystarczy to podlinkować:

http://www.evansville.in.gov/redirect.aspx?url=http://blaszczakm.blogspot.com
http://fresnocitycollege.edu/redirect.aspx?url=http://blaszczakm.blogspot.com


witryna gov oraz witryna edu

Crawler powinien odwiedzić podany przez nas wyżej link, a następnie z niego skierować się na naszą stronę. Ale czy tak to na pewno działa?

2 komentarze:

  1. Bajki Panie kochany - marzenia ściętej głowy. Dowód: w indeksie google (wynikach wyszuk.) nie znajdziesz ani jednego adresu strony z takim linkiem - ani teraz ani w przyszłości. Istnieje tylko strona ze skryptem (główna)

    OdpowiedzUsuń
  2. No właśnie, ja sam nie wiem czy to działa. Na razie google, żadnego linku nie zaindeksowało. Ahrefs.com jednak tak. Zostawię to trochę i zobaczę w przyszłości.

    OdpowiedzUsuń

Proszę zostaw swój komentarz w celu dopowiedzenia tego czego ja nie wiedziałem lub wywołania ciekawej dyskusji. Wprowadziłem moderowanie komentarzy ze względu na dużą popularność bloga wśród różnych SEO botów :)